Finansowanie

FINANSOWANIE FABRYCZNE

CNH Industrial Capital – Finansowanie Fabryczne marki STEYR to firma działająca na rynku finansowym od ponad 50 lat. Duże doświadczenie CNH Industrial Capital daje rolnikom oparcie w solidnym partnerze, stabilność i pewność.

Głównym celem CNHI Capital jest profesjonalna i szybka obsługa Klienta umożliwiająca zakup maszyn rolniczych w sposób najbardziej korzystny. Z racji, że finansowanie fabryczne CNHI Capital wywodzi się prosto z fabryki STEYR, doskonale rozumie branżę rolniczą. CNH Industrial Capital posiada zespół doradców handlowych u wszystkich dealerów Case IH w Polsce, dzięki czemu Klienci STEYR mają dostęp do szerokiego wachlarza usług finansowych, obejmujących m.in. pożyczkę i leasing operacyjny.

W ramach programu fabrycznego finansowania STEYR, rolnicy mają możliwość skorzystania z oferty już od 0% odsetek w wielu schematach spłaty (raty miesięczne/kwartalne). Atrakcyjne finansowanie daje rolnikom olbrzymi komfort – nie muszą martwić się o zagubienie w gąszczu formalności.

Zapraszamy Klientów do kontaktu z w celu poznania szerokiej gamy maszyn STEYR wraz z finansowaniem fabrycznym CNH Industrial Capital.

CHCESZ WIEDZIEĆ LUB ZOBACZYĆ WIĘCEJ?

Zadzwoń, napisz lub odwiedź nasze firmowe punkty

AGRO-TECH Obsza

CENTRALA

Obsza 141, 23-413 Obsza
tel. 84 689 10 21
e-mail: obsza@agrotechobsza.pl
NIP: 9181977742

E-SKLEP

Zrób szybkie i wygodne zakupy on-line!
www.e-pilarz.com

Mapę, godziny pracy i kontakty do naszych przedstawicieli handlowych znajdziesz tutaj »
©2021 AGRO-TECH
Projekt i wykonanie: Net Partners - strony www