Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU

AGRO-TECH Obsza

Centrala

Obsza 141, 23-413 Obsza
tel. 84 689 10 21
obsza@agrotechobsza.pl
NIP: 9181977742, REGON: 061624517
od poniedziałku do piątku: 7:00 - 17:00
w soboty: 7:00 - 15:00

E-Sklep

Zrób szybkie i wygodne zakupy on-line!
www.e-pilarz.com

CZYM JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

HANDEL - ciągniki i maszyny rolnicze

SKLEP: tel. 84 689 10 21, obsza@agrotechobsza.pl

Powiaty:

krasnostawski, hrubieszowski

Alan Rekucki
tel. 789 270 599
alan@agrotechobsza.pl

Powiaty:

biłgorajski, tomaszowski, niżański, stalowowolski, tarnobrzeski

Krystian Bogusz
tel. 793 821 776
krystian@agrotechobsza.pl

Powiaty:

janowski, kraśnicki, zamojski

Krzysztof Dziadura
tel. 722 190 256
kdziadura@agrotechobsza.pl

Powiaty:

bieszczadzki, leski, sanocki, brzozowski, krośnieński, jasielski, strzyżowski, dębicki

Paweł Bednarski
tel. 517 481 070
pawel@agrotechobsza.pl

Powiaty:

przemyski, przeworski, jarosławski, lubaczowski

Grzegorz Strzelec
tel. 507 442 934
grzegorz@agrotechobsza.pl

Powiaty:

rzeszowski, łańcucki, leżajski, ropczycko-sędziszowski, kolbuszowski, mielecki

Daniel Stopyra
tel. 512 148 299
dstopyra@agrotechobsza.pl

Serwis

Krzysztof, tel. 789 267 599
serwis@agrotechobsza.pl

Części

tel. 84 689 10 21
obsza@agrotechobsza.pl

Nawozy

tel. 606 382 963
tomasz@agrotechobsza.pl

Środki ochrony roślin, nasiona

tel. 606 382 963
tomasz@agrotechobsza.pl

Księgowość

tel. 84 689 10 21
aneta@agrotechobsza.pl

Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest AGRO-TECH Tomasz Szponar, Obsza 141, 23-413 Obsza, NIP: 9181977742, REGON: 061624517, telefon: 84 689 10 21, e-mail: obsza@agrotechobsza.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

BĄDŹ Z NAMI NA:

©2021 AGRO-TECH
Projekt i wykonanie: Net Partners - strony www