Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU

AGRO-TECH Obsza

Centrala

Obsza 141, 23-413 Obsza
tel. 84 689 10 21
obsza@agrotechobsza.pl
NIP: 9181977742, REGON: 061624517
od poniedziałku do piątku: 7:00 - 17:00
w soboty: 7:00 - 15:00

E-Sklep

Zrób szybkie i wygodne zakupy on-line!
www.e-pilarz.com

CZYM JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

HANDEL - ciągniki i maszyny rolnicze

SKLEP: tel. 84 689 10 21, obsza@agrotechobsza.pl

Powiaty:

krasnostawski, hrubieszowski

Alan Rekucki
tel. 789 270 599
alan@agrotechobsza.pl

Powiaty:

biłgorajski, tomaszowski, niżański, lubaczowski

Krystian Bogusz
tel. 793 821 776
krystian@agrotechobsza.pl

Powiaty:

janowski, kraśnicki, zamojski

Daniel Ferenc
tel. 722 190 256
daniel.ferenc@agrotechobsza.pl

Powiaty:

leżajski, przeworski, rzeszowski, łańcucki, jarosławski, kolbuszowski, strzyżowski, ropczycko-sędziszowski

Wojciech Baran
tel. 693 193 829
wojciech@agrotechobsza.pl

Powiaty:

przemyski, brzozowski, sanocki, leski, bieszczadzki, krośnieński, jasielski

Grzegorz Strzelec
tel. 507 442 934
grzegorz@agrotechobsza.pl

Powiaty:

mielecki, dębicki, tarnobrzeski, stalowowolski

Daniel Szponar
tel. 603 114 962
daniel@agrotechobsza.pl

Serwis

Krzysztof, tel. 789 267 599
serwis@agrotechobsza.pl

Części

tel. 84 689 10 21
obsza@agrotechobsza.pl

Nawozy

tel. 517 481 070
obsza@agrotechobsza.pl

Środki ochrony roślin, nasiona

tel. 517 481 070
obsza@agrotechobsza.pl

Księgowość

tel. 84 689 10 21
aneta@agrotechobsza.pl

Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest AGRO-TECH Tomasz Szponar, Obsza 141, 23-413 Obsza, NIP: 9181977742, REGON: 061624517, telefon: 84 689 10 21, e-mail: obsza@agrotechobsza.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

BĄDŹ Z NAMI NA:

©2021 AGRO-TECH
Projekt i wykonanie: Net Partners - strony www