Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU

AGRO-TECH Obsza

Centrala

Obsza 141, 23-413 Obsza
tel. 84 689 10 21
obsza@agrotechobsza.pl
NIP: 9181977742, REGON: 061624517
od poniedziałku do piątku: 7:00 - 17:00
w soboty: 7:00 - 15:00

E-Sklep

Zrób szybkie i wygodne zakupy on-line!
www.e-pilarz.com

Biłgorajski Zamojski Tomaszowski Hrubie-szowski Chełmski Krasno-stawski Świ-dnicki Lubelski Łęczyński Lubartowski Parczewski Włodawski Bialski Radzyński Łukowski Rycki Puławski Janowski Kraśnicki Opolski Niżański Sta-lowo- wol- ski Tarno-brzeski Lubaczowski Leżajski

Powiat Biłgorajski

Krystian Bogusz
tel. 793 821 776
Znajdź naszego
najbliższego przedstawiciela!

CZYM JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

HANDEL - ciągniki i maszyny rolnicze

SKLEP: tel. 84 689 10 21, obsza@agrotechobsza.pl

Powiaty:

biłgorajski, lubaczowski, leżajski, niżański, stalowowolski, tarnobrzeski

Krystian Bogusz
tel. 793 821 776
krystian@agrotechobsza.pl

Powiaty:

włodawski, chełmski, parczewski, bialski, łukowski, radzyński, łęczyński

Alan Rekucki
tel. 789 270 599
alan@agrotechobsza.pl

Powiaty:

lubelski, opolski, puławski, rycki, lubartowski, świdnicki, kraśnicki

Wojciech Baran
tel. 693 193 829
wojciech@agrotechobsza.pl

Powiaty:

hrubieszowski, zamojski, krasnostawski, tomaszowski

Daniel Szponar
tel. 603 114 962
daniel@agrotechobsza.pl

Serwis

Piotr, tel. 691 436 655
serwis@agrotechobsza.pl

Części

tel. 84 689 10 21
obsza@agrotechobsza.pl

Nawozy

tel. 517 481 070
obsza@agrotechobsza.pl

Środki ochrony roślin, nasiona

tel. 517 481 070
obsza@agrotechobsza.pl

Księgowość

tel. 84 689 10 21
aneta@agrotechobsza.pl

Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest AGRO-TECH Tomasz Szponar, Obsza 141, 23-413 Obsza, NIP: 9181977742, REGON: 061624517, telefon: 84 689 10 21, e-mail: obsza@agrotechobsza.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

BĄDŹ Z NAMI NA:

©2020 AGRO-TECH
Projekt i wykonanie: Net Partners - strony www